Speendoekje TAUPE
OverzichtEen speendoekje van Huisje8 is een heel fijn item om vast te maken aan de speen van jouw kindje.
Door middel van een knoop in de doek wordt het doekje vast gemaakt aan de lus van de speen.
Gebruikt je kindje geen speen of gebruikt hij hem niet meer? Geen zorgen je kunt het doekje ook gebruiken om mee te knuffelen.
Kies ervoor om de naam erop te laten borduren, heel erg leuk om als kraamcadeau te geven.
Personaliseren
Je kunt er voor kiezen om een speendoekje te laten borduren met een naam.
Een erg orgineel cadeau!
Je kunt hierbij kiezen uit drie verschillende lettertypes: Lars, Laura of Fien. (Zie bijgevoegde foto voor de opties).
Daarnaast kun je kiezen uit verschillende borduurgaren: Licht beige, beige, taupe, donkerbruin, mosgroen, lila en paars.
Indien je kiest voor borduren, geef de naam, het lettertype en de gewenste kleur dan door via het opmerkingenveld, tijdens het invullen van je gegevens.
Materiaal
100% katoen, hydrofiele stof.
Wasvoorschriften
- Maximaal 30 graden in de wasmachine
- Niet in de droger
- Strijken op lage temperatuur
Levertijd
Maximaal 3 weken, binnen deze periode zal jouw bestelling verzonden worden.
Heb je dit item voor een bepaalde datum nodig? Stuur even een email naar info@huisje8.nl of een DM via instagram en we helpen je graag verder.
Wij maken alle producten op bestelling, dit doen wij om onnodige verspilling door flinke overschotten in voorraden te voorkomen. Zo denken wij ook aan het milieu.